Karinna Kids Club

Konfor ve huzur arayanlar için tasarlanan Karinna Hotel;  küçükten büyüğe her misafirinin rahatlığı ve memnuniyeti için kişiye özel yaklaşımlarla bir dağ hotelinden fazlasını sunmaktadır. Karinna Hotel Convention & Spa’ da çocuklar için zengin aktivite ve animasyonlara yer verdiğimiz Karinna Kids Club bulunmaktadır. Aynı zamanda çocuklara özel kayak kursları, Mini Club, baby sitting servisi ve kapalı havuzumuz ile çocuklarımızın tatilini de en iyi şekilde geçirmelerini sağlamayı amaçlıyoruz.

Karinna Kids Club 10:00 – 22:00 arasında hizmet vermektedir.

Bunların yanında çocuk kulübü; bilardo, dart, elektronik oyunlar, internet cafe ile her yaştan çocuğu eğlenceye davet eden etkinlikler sunmaktadır.

Uludağ’ın zirvesinde, sonsuz beyazlığın ortasında, dünya standartlarında bir kayak ve snowboard merkezi olarak hizmet veren Karinna Hotel’in kendine ait liftleri ve Karinna kayak okulu ile kış sporları tutkunlarının vazgeçilmez buluşma noktasıdır. Çocuklarınızla birlikte isterseniz otelimizde ya da bungalov evlerimizin bulunduğu size özel Karinna Orman Evleri‘inde konaklayabilirsiniz.

Çocuklarınız ve kendiniz için her türlü günlük ihtiyacınızı hotelimizin içindeki mağazalarımızdan temin edebilirsiniz. Ayrıca otoparkımıza aracınızı güvenle bırakabilirsiniz. Her yaştan misafirimizin sağlığı ve güvenliğini için doktorumuz gün boyu hizmetinizde olacaktır.

Bizi Instagram'dan Takip Edin.