Deluxe Family Suit

King Suit Oda Özellikleri

Karinna Hotel Convention & Spa, Uludağ’ın büyüleyici manzarasını 35 m² alana sahip Deluxe Family Suit odalarında konuklarına yaşatıyor.

Deluxe Family Suit;  ara kapılı 2 odadan oluşmaktadır. Tamamen yenilenmiş odalarımız arasındadır. Family suit odalarımızda 2 adet  duşlu WC  yer alıyor. Odaların birinde 2 adet single yatak, diğerinde ise 1 adet double yatak bulunmaktadır. Ayrıca açılmayan 2 kişilik oturma koltuğu bulunmaktadır.

Hotelimizde Uludağ’ın zirvesinden Gemlik körfezine kadar değişen muhteşem manzaraları olan 2 King Suit (yenilenmiş), 3 Senior Suite (yenilenmiş), 14 Junior Suit( 4 adet yenilenmiş), 3 Deluxe Family Suit (yenilenmiş), 4 Connection Room , 2 Handicap Room, 28 deluxe standart oda(yenilenmiş) ve 2 kişiden 5 kişiye kadar konaklama imkanı sağlayan 174 standart odasıyla birlikte toplam 230 konforlu oda bulunmaktadır.

Karinna Hotel Convention & SPA’da dağ manzarasına hakim Deluxe Family Suit odanız dekorasyondaki rahatlıkla öne çıkıyor. Odalarımızda halı zemin, saç kurutma makinesi, kasa, mini bar, ısıtma, uydu yayını, TV, WC ve banyo standart olarak misafirlerimize sunulmaktadır. Size ise sadece odanızın keyfini çıkarmak kalıyor.

* Odalarda ve tesisin genel kullanım alanlarında ücretsiz wi-fi erişimi sunulmaktadır.

Kapalı havuz ve fitness merkezi hizmetlerimizden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Tesisimizde kayak ve snowboard derslerimizi ücretli olarak alabilirsiniz. Tercihinize göre erkek veya bayan öğretmenler eşliğinde alabilirsiniz.

Tesisimizde, her gün dev şöminede odun ateşi keyfi sunulmaktadır. Ayrıca After-Ski partileri ile haftanın 6 günü canlı müzik, her gece diskoda eğlence, yetişkinler için oyun salonu, çocuklar için oyuncak odası ile TV ve sinema salonu bulunmaktadır. Kaptan Köşkü Bar‘da ise her akşam canlı müzik programı sunuluyor.

Konforunuz için herşeyi planladığımız kayak otelimizde size Uludağ’ın ve  odanızın keyfini çıkarmak kalıyor.

WI-FI
TELEVİZYON
MERKEZİ ISITMA
DUŞ
HALI ZEMİN
SAÇ KURUTMA MAKİNESİ
MİNİBAR
ÇELİK KASA
LİG TV BEİN SPORT
Bizi Instagram'dan Takip Edin.