King Suit

King Suit Oda Özellikleri

Karinna Hotel Convention & Spa’nın 80 m² büyüklüğündeki King Suit odalarında, ayağınızın altındaki Uludağ’ın ışıklarını izleyerek günün yorgunluğunu atabilirsiniz.

Konforu ve rahatlığı tercih eden misafirlerimiz için özenle dizayn edilmiş  odalarımızda; saç kurutma makinesi, merkezi klima, minibar, duş, TV, oda servisi, telefon, WİFİ ve oda kasası bulunmaktadır. Ayrıca tüm oda zeminlerimiz halı ile kaplıdır.

King Suit odalarımız : ara kapılı 2 odadan oluşmaktadır. Odalardan birisinde büyük bir oturma grubu bulunmaktadır. Diğer odada ise 1 adet double yatak vardır. Tercihe göre extra 1 yatak eklenebilmektedir. Geniş bir holü mevcuttur. İçerisinde 2 adet WC bulunmaktadır. Bir tanesi küvetli banyonun içerisinde yer almaktadır. Diğeri ise sadece lavabo ve tuvaletinin bulunduğu ayrı bir WC şeklindedir.

10 katlı otelimizin her cephesi farklı bir manzaraya açılan 2 adet King Suit odasının yanı sıra, 3 Senior Suit, 3 Family Suit, 14 Junior Suit, 2 Handikap odası ve 1 kişiden 4 kişiye kadar konaklama imkanı sağlayan 227 standart odası bulunmaktadır.

Büyüleyici manzarasını sıcacık odalarında size yaşatan Karinna Hotel, sonsuz beyazlığın ortasında karın, eğlencenin ve snowboardun tadını çıkarmanız için ideal bir kış ve kayak tatili zirvesidir. Uludağ’da konaklamanız için en uygun şartları sunan Karinna Hotel, King Suitlerinde sunduğu hizmetleri ile her yaştan misafirine rahatlık sunmayı hedeflemektedir.

Türkiye’nin en popüler kayak merkezinde doğanın inceliklerini ruhunuzda hissedeceğiniz bir kış tatili için sizleri bekliyoruz. Uludağ’da bir kış tatilini King Suit Oda ayrıcalığıyla deneyimleyin.

 

WI-FI
TELEVİZYON
MERKEZİ ISITMA
DUŞ
HALI ZEMİN
SAÇ KURUTMA MAKİNESİ
MİNİBAR
ÇELİK KASA
LİG TV BEİN SPORT
Bizi Instagram'dan Takip Edin.