Özel Dersler

Kış tatilinin merkezi Uludağ Karinna Hotel Convention & SPA; bir kayak tatilinden beklediğiniz tüm olanakları sizlere en iyi şekilde sunmaktadır. Karinna Hotel’de konaklayan misafirlerimize profesyonel erkek ve bayan eğitmenlerimizden özel kayak dersi  imkanı sunulmaktadır. Özel dersler sonrasında güvenli ve sorunsuz bir şekilde kayak yapmaya başlayabilirsiniz.

Otelimiz, Uludağ’ın zirvesinde Dünya standartlarında bir kayak ve snowboard merkezi olup, özel liftleri ve Karinna Kayak Okulu ile kış sporlarını seven kişilerin vazgeçilmez buluşma noktalarından birisidir. Örneğini Avusturya ve İsviçre Alplerinde görebileceğiniz “Detachable” telesiyejler, 4’lü oturma düzeniyle 2 km.lik mesafeyi sadece 6 dakikada çıkmaktadır. Özellikle, otelimizden direk kayağa çıkılabilmektedir. 5450 metrelik 5 adet ‘teleski’ ve 2 adet ‘telesiyej’ ile 9000 metre uzunluğundaki pistlerimizde kayak ve snowboard sevenlerini ağırlamaktayız.

Her yaş grubu ve seviyedeki kayak tutkunları! Kayak ve snowboard sporunun inceliklerini öğrenmek, tekniğinizi ilerletmek ya da zor pistlerde özgürce kaymak mı istiyorsunuz? Kayak eğitmenleri, neye ihtiyacınız olduğunu hassasiyetle belirleyerek, en doğru eğitim programını içeren özel dersler sizin için  hazırlanacaktır.

Karinna Hotel Convention & Spa bünyesinde bulunan Karadam Kayak Okulu ve Rental Store; özel dersler veya grup dersleri için profesyonel hocalarıyla Uludağ’ın en deneyimli okulu olma özelliğini taşımaktadır. Türkiye’nin modern ve en büyük kayak odası; son model kayaklar, board’lar, snowblade’erı kiralayabileceğiniz ferah ve hijyenik ortamı, modern depolama sistemi, ısıtmalı sistem ayakkabılar, kilitlenebilir özel dolapları (locker) ve vestiyeri ile bir kayak otelinden beklediğiniz her ihtiyacınızı karşılamaktadır.

Karinna Hotel’de bir kayak tatilinden beklediğiniz tüm konfor ayaklarınızın altında!

Bizi Instagram'dan Takip Edin.