Senior Suit

King Suit Oda Özellikleri

Karinna Hotel Convention & Spa, Uludağ’ın büyüleyici manzarasını 45 m² alana sahip Senior Suit odalarında konuklarına yaşatıyor.

Senior Suitlerimiz ara kapılı 2 odadan oluşmaktadır. Senior Suit odalarımızda 2 wc bulunmaktadır. Birincisi içerisinde kuveti bulunan banyosunda yer almaktadır. Diğeri ise sadece lavabo ve tuvaletin bulunduğu bir bölümdür. Odaların birinde büyük oturma grubu yerleştirilmiştir. Diğer odada ise 1 double yatak vardır. Tercihe göre extra 1 yatak eklenebilmektedir.

Hotelimizde Uludağ’ın zirvesinden Gemlik körfezine kadar değişen muhteşem manzaraları olan 2 King Suit (yenilenmiş), 3 Senior Suite (yenilenmiş), 14 Junior Suit( 4 adet yenilenmiş), 3 Deluxe Family Room(yenilenmiş), 4 Connection Room , 2 Handicap Room, 28 deluxe standart oda(yenilenmiş) ve 2 kişiden 5 kişiye kadar konaklama imkanı sağlayan 174 standart odasıyla birlikte toplam 230 konforlu oda bulunmaktadır.

Karinna Hotel’de dağ manzarasına hakim odanız dekorasyondaki rahatlıkla öne çıkıyor. Halı zemin, saç kurutma makinesi, kasa, mini bar, ısıtma, uydu yayını, TV, WC ve banyo standart olarak sunuluyor. Size sadece sade odanızın keyfini çıkarmak kalıyor.

* Odalarda ve tesisin genel kullanım alanlarında ücretsiz wi-fi erişimi sunulmaktadır.

Kapalı havuz ve fitness merkezi hizmetlerimizden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Tesisimizde kayak ve snowboard derslerimizi ücretli olarak alabilirsiniz. Tercihinize göre erkek veya bayan öğretmenler eşliğinde alabilirsiniz.

Tesisimizde, her gün dev şöminede odun ateşi keyfi sunulmaktadır. Ayrıca After-Ski partileri ile haftanın 6 günü canlı müzik, her gece diskoda eğlence, yetişkinler için oyun salonu, çocuklar için oyuncak odası ile TV ve sinema salonu bulunmaktadır. Kaptan Köşkü Bar‘da ise her akşam canlı müzik programı sunulmaktadır.

Konforunuz için herşeyi planladığımız kayak otelimizde size Uludağ’ın ve odanızın keyfini çıkarmak kalıyor.

WI-FI
TELEVİZYON
MERKEZİ ISITMA
DUŞ
HALI ZEMİN
SAÇ KURUTMA MAKİNESİ
MİNİBAR
ÇELİK KASA
LİG TV BEİN SPORT
Bizi Instagram'dan Takip Edin.