Serinliğin Adresi; Bungalov

Bütün bir kışı üşüyerek veya kışın eşsiz güzelliğinin tadını çıkararak geçirdikten sonra şimdi de yakıcı ve nemli sıcaklardan bunaldığımız günlere geldik. Hem iş hayatının bunaltıcılığı hem de yazın sıcakları size çekilmez geliyorsa bu yazımızda ilginizi çekecek güzel şeyler bulacaksınız.

Bildiğiniz üzere Uludağ, Bursa’nın en büyük ve tatil için en iyi beldesinden biridir. Doğal güzelliği ve temiz havası nedeniyle Türkiye’nin her yerinden insanlar Uludağ’ı ziyaret etmektedir. Uludağ’da yaz ve kış, dört mevsim tüm aileniz ve sizin için birçok aktivite ve eğlence her zaman hazır. Kışın yapacağınız kayak ve otel tatilinize ek olarak, doğayla iç içe, kendinize dönük bir tatil mi arıyorsunuz? Şöyle serin bir yer olsa da 35 derecenin üstündeki bunaltıcı sıcaklardan kaçalım mı diyorsunuz? Hem tatilimi yapayım hem de kendime zaman ayırayım dediğinizi buradan duyar gibiyiz. Otel’e tıkılıp kalmak istemiyorum ama tatil havası da versin diyorsanız aklınızda bir kelime canlanmış olmalı. Evet, evet, o kelime BUNGALOV EVLER. Bungalov evleri araştırmaya çoktan başladınız değil mi? O zaman sizin için aramayı biraz daraltalım ve Karinna Orman Evleri’yle sizleri tanıştıralım.

Uludağ’ın en iyi dört mevsim bungalovlarından biri olan Karinna Orman Evleri, güzel ve şık tasarlanmış yatak odaları ve banyolarının yanı sıra açık mutfak ve yemek alanı ile bolca geniş alan ve otel konforunda imkan sunuyor. Uçsuz bucaksız yeşil denizin ortasında yer alan Orman Evleri, bol oksijen oranıyla size ve sevdiklerinize temiz hava sağlar. Bu sayede ailenizle birlikte tatilin tadını çıkarabilir ya da kendiniz için ufak bir kaçamak yakalayabilirsiniz.

Karinna Orman Evleri, Uludağ oteller bölgesine 700 metre aşağıda yer alan Çobankaya bölgesinde çam ormanının içerisinde konuklarını ağırlamaktadır. Bölgenin dokusuna uygun bu hayvan dostu tesis, 23 adet bungalov orman evinden oluşmaktadır. Karinna Orman Evleri’nde konaklayan misafirlerimiz için Karinna Hotel Spa merkezinin ıslak alanları da 11.00-17.00 arasında hizmetinizde. Tatilinize ek olarak da Tüm Karinna Orman Evleri misafirlerimize Joy&Adventure Macera Parkı %50 İndirimli. Siz de bu muhteşem tatilin keyfini çıkarmak istiyorsanız acele edin, yerinizi ayırtın!

Bizi Instagram'dan Takip Edin.