Uludağ Premium Ultra Trail

Karinna Hotel, Uludağ Premium Ultra Trail ’e Ev Sahipliği Yapıyor

 

22-24 Temmuz tarihleri arasında yapılacak olan ‘’Uludağ Premium Ultra Trail‘’ patika koşusu, Uludağ ve çevresinin muhteşem doğası ve yerel dokusu ile tüm katılımcılara unutamayacakları bir etkinlik sunmayı planlıyor.

Koşu rotası boyunca Uludağ’ın eşsiz güzelliklerine tanık olacak olan sporcular, Uludağ Premium Ultra Trail’da bu sene de hem zorlu hem de keyifli bir yarış tecrübe edecek. 100K, 66K, 30K, 16K ve 6K etapları ile her seviyeden yerli ve yabancı sporcuyu ağırlayacak olan etkinlikte koşucular;

Zeyniler, Cumalıkızık, Kürekli Şelalesi, Saitabat Şelalesi, Buzul Göletler, Uludağ Zirve, Softaboğan Şelalesi, Bakacak, Kurbağakaya ve Sarıalan gibi Bursa’nın önemli ve değerli lokasyonlarından geçerek parkurlarını tamamlayacaklar.

Karinna Hotel ev sahipliğinde yapılacak olan Uludağ Ultra Trail ’de; Karinna Hotel konaklayacak tüm yarışmacılara tam pansiyon plus konseptiyle hizmet verecektir. Tam pansiyon plus konseptinde; sabah kahvaltısı, öğle yemeği, akşam yemeği, 5 çayı ile birlikte öğle ve akşam yemeklerinde alınacak limitsiz yerli meşrubat hizmetleri ücretsiz olarak sunulacaktır.

 

İster sporcu olarak katılın ister izleyici olun, Uludağ Premium Ultra Trail koşusunu, Uludağ’ın tertemiz havasında unutulmayacak bir macera sizleri bekiyor. Mükemmel bir günün ardından etkinlik alanında bulunan otelimizde tam pansiyon plus hizmetiyle günün keyifli yorgunluğunu atarken konforlu odalarımızda sizleri Karinna Hotel kalitesini yağamaya davet ediyoruz.

 

 

karinnahoteluludag

Daha fazla Instagram\\\'da bizi takip et