Yaz Okulu Kampları

Uludağ 2. gelişim bölgesinde 1. Bölgeye 1 km, Bursa merkeze 35 km uzaklıkta olan Karinna Hotel sunduğu dinamik yaşam tarzı ve minimalist çizgisiyle özlenen yaz okulu kampları için en konforlu tatili vaat ediyor.

Konfor ve huzur arayanlar için tasarlanan Karinna Hotel Convention & SPA;  her misafirinin rahatlığı ve memnuniyeti için kişiye özel yaklaşımlarla bir dağ hotelinden fazlasını sunuyor.

Karinna Hotel’de çocuklar için yaz okulu kampları ile birlikte zengin eğlence çeşitleri sunmaktadır. Mini Club, çocuk oyun odası, kayak kursları, baby sitting servisi, kapalı havuz hizmetleri ile çocuklarımızın tatilini de en iyi şekilde geçirmelerini sağlamayı amaçlamaktadır. Bunların yanında bilardo, dart, elektronik oyunlar, internet cafe ise her yaştan çocuğu eğlenceye davet ediyor.

Bunların yanı sıra çocuklarımız ve gençlerimiz, her türlü günlük ihtiyacını hotelimizin içindeki mağazalarımızdan temin edebilmektedir. Yaz okulu kampları için ağırladığımız misafirlerimizin sağlığı ve güvenliği için doktorumuz gün boyu hizmetinizde olacaktır.

Karinna Hotel seçkin mutfağı ile uluslararası ve geleneksel lezzetleri usta şeflerin elinden her yaştan misafirlerimize en güzel lezzetleri sunmaktadır. 1000 kişi kapasiteli restoran;  sabah, öğle ve akşam yemekleri için birbirinden lezzetli ikramlarıyla temiz dağ havasından iştahı açılan konuklarını beklemektedir.

Bizi Instagram'dan Takip Edin.